Визначити опір провідника, який включили в коло з напругою 110 В. За 5 хв електричний струм

виконав роботу по переміщенню заряду в провіднику 1,21 кДж.

Ответы на вопрос

Отвечает Каракчиева Диана.

Ответ:

Дано:

U=110 B;

t=5 хв=5*60=300 сек;

А=1,21 кДж=1,21*10^3 Дж.

Знайти R.

A=P*t=((U^2)/R)*t, звідси знаходимо опір провідника:

R=(U^2)*t/A=(110^2)*300/1,21*10^3=3000 Ом=3 кОм.

Объяснение:

Р-потужність споживання провідника;