У магазин привезли 32 кг яблук.Четверту частину продали першого дня,а решти другого і третього дня

порівну.Скільки кг яблук продали другого і третього дня ?

Ответы на вопрос

Отвечает Kan Artyr.

Відповідь:

Другого та третього дня продали по 12 кг яблук.

Покрокове пояснення:

У магазин привезли 32 кг яблук.

Першого дня продали четверту частину: 32 / 4 = 8 кг.

Залишилось: 32 - 8 = 24 кг.

Решту яблок продали другого і третього дня порівну: 24 / 2 = 12 кг. яблук продали другого та третього дня.