Першого дня в кіоску продали 120 кг яблук і груш другого на 40 кг більше а третього на 70 кг менше

ніж другого третього дня продали 57 кг груш скільки кілограмів яблук продали третього дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Бакланов Никита.
120+40=160-на второй день
160-70=90-третий день
90-57=33кг продали яблок в 3 день