Срооочно.даб 10 баллов!!!довжина прякутника на 6 см більша ніж ширина,а периметр дорівнює 32 см.

Знайдіть площу прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Жема Андрюха.

Ответ:Для знаходження площі прямокутника нам необхідно знати довжину та ширину. За умовою задачі маємо такі дані:

Довжина прямокутника = ширина + 6 см

Периметр прямокутника = 2 × (довжина + ширина) = 32 см

Ми можемо скласти систему рівнянь на основі цих даних:

2 × (ширина + 6 см + ширина) = 32 см

2 × (2 ширина + 6 см) = 32 см

4 ширина + 12 см = 32 см

4 ширина = 32 см - 12 см

4 ширина = 20 см

ширина = 20 см / 4

ширина = 5 см

Тепер ми знаходимо довжину:

довжина = ширина + 6 см

довжина = 5 см + 6 см

довжина = 11 см

Отже, ширина прямокутника дорівнює 5 см, а довжина - 11 см.

Площа прямокутника обчислюється за формулою:

Площа = довжина × ширина

Площа = 11 см × 5 см

Площа = 55 см²

Таким чином, площа прямокутника дорівнює 55 квадратним сантиметрам.

Пошаговое объяснение: