Ширина поля - 54м , а довжина – на 8 м менша. 5/18 поля засіяли горохом, а решта – пшениця. Яку

площу поля займає пшениця?

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Аня.

Ответ:

Довжина поля: 54 м - 8 м = 46 м

Площа поля: 54 м * 46 м = 2484 м²

Площа засіяна горохом: 2484 м² * 5/18 = 690 м²

Площа засіяна пшеницею: 2484 м² - 690 м² = 1794 м²

Отже, пшениця займає 1794 м².