Поле площею 240 га засіяли горохом,гречкою та іншими зерновими культурами.Горохом засіяли 15%,всієї

площі,гречкою 75%,того що засіяли горохом,яка площа засіяна іншими зерновими культурами

Ответы на вопрос

Отвечает Муромцева Анастасия.

Ответ:

177 г

Пошаговое объяснение:

240 * 0,15 = 36г горохом

36 * 0,75 = 27г гречкой

240 - 36 - 27 = 177 всем остальным