Латунь – сплав 60% міді і 40% цинку. Скільки міді та цинку треба взяти, щоб дістати 500 т латуні?


Ответы на вопрос

Отвечает Галиева Элиза.

Ответ: Як відомо, латунь складається з 60% міді та 40% цинку. Це означає, що у 100 кг сплаву латуні 60 кг - міді та 40 кг - цинку.

Тому, щоб знайти кількість міді та цинку, необхідно спочатку визначити, яку кількість міді міститься в 500 т латуні.

Кількість міді в 500 т латуні:

60% * 500 т = 0,6 * 500 т = 300 т

Отже, у 500 т латуні міститься 300 т міді. Щоб знайти кількість цинку, який потрібно додати, щоб отримати 500 т латуні, можна відняти кількість міді від загальної маси латуні:

Кількість цинку в 500 т латуні:

500 т - 300 т = 200 т

Отже, щоб отримати 500 т латуні, потрібно взяти 300 т міді та 200 т цинку.