Латунь - це сплав, 40% якого становить цинк і 60% - мiль Скільки кілограмів міді і скільки

кілограмів цинку треба взяти, щоб отримати 50 кг латуні? сроооочно даю 99балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Семченко Андрей.

Ответ:

60%міді+40%цинку=100%

1)50:100*40=20(кг) - цинк

2) 50:100*60=30(кг) - мідь

Відповідь: треба справити 20 кг цинку і 30 кг міді.