5. Кальцій гідроксид масою 29,6 г нейтралізували хлоридною кислотою. Яка маса і кількість речовини

солі утворилась? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Хамитов Дамир.

Ответ:

Ca(OH)2 + H2SO4 → CaSO4 + 2H2O

Шукаємо масу CaSO4:

29,6 / 74 = X / 136;

X = 29,6 × 136 / 74 = 54,4 г.

Шукаємо масу H2O:

29,6 / 74 = Z / 18;

Z = 29,6 × 36 / 74 = 14,4 г.