6. Випущено партію лотерейних білетів. Імовірність того, що перший вибраний навмання білет із

цієї партії буде виграшним дорівнює 0,2. Визначте загальну кількість лотерейних білетів, якщо кількість виграшних білетів дорівнює 180. 7.Знайдіть розмах, моду, медіану й середнє значення ряду даних деякої величини Х : 5, 7, 7, 9, 5, 5, 2, 7, 9, 8, 2, 5, 3

Ответы на вопрос

Отвечает Алпатова Ксеня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Позначимо загальну кількість лотерейних білетів як n. Тоді ймовірність виграшу першого навмання білета дорівнює кількості виграшних білетів (180) поділені на загальну кількість білетів (n):

0.2 = 180/n

Отже,

n = 900

Отже, загальна кількість лотерейних білетів - 900.

Спочатку відсортуємо ряд даних у порядку зростання:

2, 2, 3, 5, 5, 5, 5, 7, 7, 7, 8, 9, 9

Розмах - різниця між максимальним і мінімальним значеннями, тобто 9-2=7.

Мода - найчастіше зустрічаючеся значення, тут це 5 та 7, які зустрічаються по 4 рази.

Медіана - це значення, що розташоване посередині ряду після його впорядкування, тобто в цьому випадку медіана дорівнює (5+7)/2=6.

Середнє значення - це сума всіх значень поділена на їх кількість. Тут, середнє значення = (2+2+3+5+5+5+5+7+7+7+8+9+9)/13 = 67/13 або приблизно 5.15.