З 2,5 м мідного дроту, маса 1м якого 1,2 кг, та шматка латунного дроту, довжина якого у 8 разів

більша за мідний, а маса 1м - 0,2 кг, виплавили кулю. Скільки сплаву залишилося, якщо маса кулі - 6,4 кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Миронов Женя.

Відповідь:

0,6 кг

Покрокове пояснення:

З 2,5 м мідного дроту, маса 1м якого 1,2 кг, та шматка латунного дроту, довжина якого у 8 разів більша за мідний, а маса 1м - 0,2 кг, виплавили кулю. Скільки сплаву залишилося, якщо маса кулі - 6,4 кг?

Розв'язання:

1) 2,5*1,2=3 (кг) - маса 2,5м мідного дроту;

2) 2,5*8=20 (м) - довжина латунного дроту;

3) 20*0,2=4 (кг) - маса 20м латунного дроту;

4) 3+4=7 (кг) - маса сплаву із мідного та латунного дротів;

5) 7-6,4=0,6 (кг) - решта сплаву після виплавлення кулі.

Відповідь: після виплавлення кулі залишилося 0,6 кг сплаву.

#SPJ1