Одна сторона трикутника в 1,5 раза більша за другу і на 0,3 см менша за третю сторону. Знайти

середню сторону трикутника, якщо його периметр 11.7 CM.

Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Матвей.

Пошаговое объяснение:

1 сторона - 1,5х

2 сторона - х

3 сторона - 1,5х+0,3

Решение:

1,5х+х+1,5х+0,3=11,7

4х=11,7-0,3

4х=11,4

х=2,85

1 сторона - 1,5*2,85=4,275

2 сторона - 2,85

3 сторона - 4,275 + 0,3 = 4,575