Розв'яжи задачу. Одна сторона трикутника у 2 рази більша за другу сторону і на 2,39 см менша за

третю сторону. Знайди сторони трикутника, якщо периметр трикутника дорівнює 49,74 см. У відповідь запиши довжини сторін у порядку зростання. Відповідь: 1 сторона — см 2 сторона — см 3 сторона — см

Ответы на вопрос

Отвечает Чернов Артём.

Ответ:Позначимо сторони трикутника як a, b і c.

За умовою задачі, маємо наступні відношення:

b = 2a (одна сторона у 2 рази більша за другу сторону)

c = a + 2,39 (третя сторона на 2,39 см більша за другу сторону)

Периметр трикутника складає 49,74 см:

a + b + c = 49,74

Замінюємо значення b і c за виразами, отриманими з умови:

a + 2a + a + 2,39 = 49,74

Скорочуємо подібні доданки:

4a + 2,39 = 49,74

Віднімаємо 2,39 з обох боків:

4a = 49,74 - 2,39

4a = 47,35

Ділимо обидві частини на 4:

a = 47,35 / 4

a ≈ 11,84

Тепер можемо знайти значення b:

b = 2a

b = 2 * 11,84

b ≈ 23,68

Значення c можна знайти, додавши 2,39 до b:

c = b + 2,39

c ≈ 23,68 + 2,39

c ≈ 26,07

Таким чином, довжини сторін трикутника у порядку зростання:

1 сторона ≈ 11,84 см

2 сторона ≈ 23,68 см

3 сторона ≈ 26,07 см

Отвечает Звездкина Настя.

1 сторона = 11,84 см

2 сторона = 23,68 см

3 сторона = 26,07 см