1) Знайти площу прямокутника, якщо одна його строно на 2 см більша за другу, а периметер дорівнює

22см 2)Одна сторона трикутника в 1,2 рази більша за другу сторону і на 1,8 см менша від третьої. Знайти периметер цього трикутника, якщо найбільша його сторона дорівнює 60 см 3) В одному басейні 25м³, а в другому -- 130м³. У перший басейн щохвилини вливається 2м³ води, а в другого щохвилини виливається 4 м³ води. Черес скільки хвилин у першому басейні стане у два рази менше, ніж у другому Потрібні полні відповіді с поясненям

Ответы на вопрос

Отвечает Эля Просто.
1) Пусть меньшая сторона прямоугольника будет равна Х, тогда большая сторона будет равна Х+2, тк периметр равен 22см, то составляем уравнение:
(х+х+2)*2=22
2х+2х+4=22
4х=22-4
4х=18
х=18|:4
х=4,5, следовательно меньшая сторона прямоугольника равна 4,5см
так как большая сторона равна х+2, то 4,5+2=6,5(см)
формула площади прямоугольника равна a*b= 4,5*6,5= 29,25 квадратных сантиметров