автомобіль їхав 3год зі швидкістю 58,4км/год і 4год зі швидкістю 61,2км/год знайдіть середню

швидкість автомобіля ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лялин Илюшка.
(58,4•3)+(61,2•4)=175,2+244,8=420(км)-проїхав за 7 год
420:7=60(км/год)- середня швидкість автомобіля