За перший день відремонтували 65%дороги за другий 60% остачі а за третій решті 28 км скільки

кілометрів дороги зробили за три дні? СРОЧНООООО Я ДАМ МАКСИМАЛЬНО БАЛІВ АА​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Алексей.

Ответ:

1). 100 - 60 = 40 % - складають 28 кілометрів від того, що потребувалось відремонтувати за другий і третій місяці

2). 28 х 100 : 40 = 70 км - відремонтована дорога за 2 і 3 місяць

3). 100 - 65 = 35 % - відремонтована дорога за 2 і 3 місяць.

4). 70 х 100 : 35 = 200 км - потрібна кількість відремонтованої дороги

Отвечает Жукова Рина.

Ответ:

200 км

Пошаговое объяснение:

65% = 65 : 100 = 0,65

60% = 60 : 100 = 0,6

Вся дорога = х км

1 день = 0,65х км

2 день = 0,6 * (х - 0,65х) = 0,6 * 0,35х = 0,21х км

3 день = 28 км

0,65х + 0,21х + 28 = х

0,86х + 28 = х

0,86х - х = -28

-0,14х = -28

х = -28 : (-0,14)

х = 200

Вся дорога = (х) = 200 км