книзі надруковано оповідання й повість, які разом займають 108 ст. Повість займає в 3 рази більше

сторінок, ніж оповідання. Скільки сторінок займає оповідання і скільки сторінок займає повість? Відповідь:

Ответы на вопрос

Отвечает Малая Ирина.

Ответ:

В повісті 324 ст. а в оповіданні 36ст.

Пошаговое объяснение:

1)108*3=324(ст.)

2)108:3=36(ст.)