У книзі надруковано оповідання й повість, які разом займають 104 стор. Повість займає в 3 рази

більше сторінок, ніж оповідання.Скільки сторінок займає оповідання і скільки сторінок займає повість?

Ответы на вопрос

Отвечает Казакова Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Повесть = 3х стр

Рассказы = х стр

3х + х = 104

4х = 104

х = 104 : 4

х = 26

Повесть = (3х) = 3 * 26 = 78 стр

Рассказы = (х) = 26 стр

78 + 26 = 104