Для виготовлення кольє ювелір приготував 3 камені: червоний, жовтий і зелений. Маса червоного

каменю дорівнює 14,8 карата, маса жовтого- на 3,8 карата більша, ніж червоного, а маса зеленого на 11,5 карата менша за маси червоного і жовтого разом. Скільки всього карат каменів у цьому кольє, якщо при обробці їх маса зменшилася сумарно на 12,3

Ответы на вопрос

Отвечает Досжанова Айнаш.

К 14,8 к

Ж 14,8 + 3,8 = 18, 6 к

З (18,6 + 14, 8) - 11,5 = 21,9 к

14, 8 + 18,6 + 21, 9 = 55, к до обробки

55,3 - 12,3 = 43 к готове кольє