Помогитеееее! Запиши число у вигляді суми розрядних доданків а) 7,49 б) 70,105


Ответы на вопрос

Отвечает Ильина Дарья.

Ответ:

Записати числа у вигляді суми розрядних доданків: 7,49; 70,105

7,49=7+4*0,1+9*0,01\\7,49=7+0,4+0,09\\70,105=7*10+1*0,1+5*0,001\\70,105=7*10+0,1+0,005