Спрости вираз та знайди його значення: 1) 2,7а + 2,5а - 5а, якщо а = 7,1;2) 2,5x 3, якш x =

0,1;3) 5b 0,2b 1,3b, якшо b = 10; - -4) 2,5x 2у, якшо x = у = 0,3.​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Спростимо вираз 2,7а + 2,5а - 5а:

2,7а + 2,5а - 5а = (2,7 + 2,5 - 5)а = 0,2а

Значення виразу при а = 7,1:

0,2 * 7,1 = 1,42

Отже, значення виразу 2,7а + 2,5а - 5а при а = 7,1 дорівнює 1,42.

Спростимо вираз 2,5x 3:

2,5x 3 = (2,5 * 0,1) * 3 = 0,25 * 3 = 0,75

Отже, значення виразу 2,5x 3 при x = 0,1 дорівнює 0,75.

Спростимо вираз 5b 0,2b 1,3b:

5b 0,2b 1,3b = (5 - 0,2 + 1,3)b = 6,1b

Значення виразу при b = 10:

6,1 * 10 = 61

Отже, значення виразу 5b 0,2b 1,3b при b = 10 дорівнює 61.

Спростимо вираз 2,5x 2у:

2,5x 2у = (2,5 * 0,3) * 2 * 0,3 = 0,75 * 0,6 = 0,45

Отже, значення виразу 2,5x 2у при x = у = 0,3 дорівнює 0,45.