4. У двох контейнерах було порівну картоплі. Коли з першого контейнера взяли 13 кг картоплі, а з

другого взяли 31 кг, то в другому контейнері залишилось у 3 рази менше картоплі, ніж у першому. Скільки картоплі було в кожному контейнері спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Парфенов Илья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Позначимо кількість картоплі в кожному контейнері через х. Тоді з опису задачі можна скласти наступну систему рівнянь:

x - 13 = 3( x - 31)

x - 13 = 3x - 93

2x = 80

x = 40

Отже, спочатку в кожному контейнері було по 40 кг картоплі.