У двох корзинах було порівну яблук. Після того як із першої корзини взяли 50 яблук, а з другої 90,

у першій корзині яблук стало втричі більше, ніж у другій. Скільки яблук було в кожній корзині спочатку

Ответы на вопрос

Отвечает Наурызбаева Сабина.

Скажемо що у корзинах було х яблок тоді складемо рівняння

х - 50 = 3 (х - 90 )

х - 50 = 3х - 270

3х - х = 270 + 50

2х = 320

х = 160

Відповідь : у корзинах було по 160 яблук