у двох корзинах було порівну яблук. після того як з першої корзини взяли 50 яблук а з другої 90 то

у першій корзині яблук стало в тричі більше ніж у другій. скільки яблук було в кожній корзині спочатку

Ответы на вопрос

Отвечает Панов Антон.

Ответ:

Х шт. - спочатку було яблук у першій корзині ( за умовою задачі) х шт. - спочатку було яблук у другій корзині (за умовою задачі) х-50 (шт.) - стало яблук у першій корзині х-90 (шт.) - стало яблук у другій корзині (х-50) : (х-90) =3 (рази) - більше стало яблук у першій корзині ніж у другій.Тоді х-50=3*(х-90) х-50=3х-3*90 х-50=3х-270 х-3х=-270+50 -2х=-220 х=-220 : (-2) х =110 (шт.) - спочатку яблук у першій корзині х=110 (шт.) - спочатку було яблок у другій корзині Перевірка (110-50) : (110-90)=60 : 20 = 3 (рази) більше стало яблук у першій корзині ніж у другій Відповідь: 110шт. ; 110шт.

Пошаговое объяснение:

вот, выберите.