У двох корзинах було порівно яблук. Після того як із першої корзини взяли 50 яблук, а з другої -

90, у першій корзині яблук стало втричі більше,ніж у другій. Скільки яблук було в кожній корзині спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Матюкова Арина.
Х было в кахдой корзине
(х-50) стало в первой
(х-90) стало во второй
3*(х-90)=(х-50)
3х-х=270-50
2х=220
х=110яблок было сначала в каждой корзине