1.Автомобіль рухався 3 год зі швидкістю 53,5 км/год, 2 год зі швидкістю 62,3 км/год і 4 год зі

швидкістю 48,2 км/год. Знайдіть середню швидкість руху автомобіля на всьому шляху.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гутникова Анастасия.

Відповідь:Середня швидкість руху автомобіля на всьому шляху дорівнює загальній довжині шляху, який автомобіль проїхав, поділеній на загальний час руху.Загальний шлях, який проїхав автомобіль, дорівнює сумі відстаней, які він проїхав кожною зі швидкостей.Шлях, пройдений зі швидкістю 53,5 км/год:

s1 = v1 * t1 = 53,5 км/год * 3 год = 160,5 кмШлях, пройдений зі швидкістю 62,3 км/год:

s2 = v2 * t2 = 62,3 км/год * 2 год = 124,6 кмШлях, пройдений зі швидкістю 48,2 км/год:

s3 = v3 * t3 = 48,2 км/год * 4 год = 192,8 кмЗагальна відстань, яку проїхав автомобіль:

s = s1 + s2 + s3 = 477,9 кмЗагальний час руху автомобіля:

t = t1 + t2 + t3 = 9 годТоді середня швидкість руху автомобіля на всьому шляху дорівнює:

v = s / t = 477,9 км / 9 год = 53,1 км/год (до одного десятка)Отже, середня швидкість руху автомобіля на всьому шляху становить 53,1 км/год.

Покрокове пояснення: