В підручнику 351 стор. Скільки листків? Розміри 22см• 14см. Результат виразіть в кВ. метрах


Ответы на вопрос

Отвечает Неред Дима.

Ответ:

22*14=308 см кВ (1 сторінка підручника)

308*351=108108 (усі сторінки підручника)

108108:100=1081,08 ( кВ. метр)

Пошаговое объяснение:

Відповідь: У підручнику 1081,08 кВ. метрів.