Знайди значення виразу (-4.47-(-7.35)):(-0.8)+(-6)*(-0.25) по ДІЯМ


Ответы на вопрос

Отвечает Света Воин.

Давайте спочатку виконаємо операції в дужках:

-4.47 - (-7.35) = -4.47 + 7.35 = 2.88

Тепер виконаємо ділення та множення зліва направо:

2.88 / (-0.8) + (-6) * (-0.25) = -3.6 + 1.5 = -2.1

Отже, значення виразу дорівнює -2.1.