2. Обчисліть значення: (-54,6):0,2 3. Спростіть вираз : 3*(10 - а )+5a 4. Спростіть вираз:

-4,1в*(-3а)​

Ответы на вопрос

Отвечает Гималиев Серёжа.

Ответ:

2.(-54,6):0,2= -546:2 = -273

3. 3*(10 - а )+5a = 30 -3а +5а= 30+2а

4. -4,1в*(-3а) = 12.3ав