Галинка і Марічка зібрали 17,1 кг полуниць, причому Галинка зібрала на 6,9 кг менше, ніж Марічка.

Скільки кілограмів полуниць зібрала кожна дівчинка?

Ответы на вопрос

Отвечает Чугунов Женя.

Ответ:

12 і 5,1

Пошаговое объяснение:

нехай Марічка це х, тоді Галинка х-6,9

отже

х+х-6,9=17,1

2х=17,1+6,9

2х=24

х=12 (Марічка зібрала)

12-6,9= 5,1 (Галинка)