СРОЧНО ПОМОГИТЕ ДАЮ 35 БАЛЛОВ Дві бригади зібрали разом 300 кг полуниць.Перша бригада зібрала 6

ящиків полуниць,а друга- 4 ящика.Скільки кілограмів полуниць зібрала кожна бригада?

Ответы на вопрос

Отвечает Романов Даниил.

Ответ:перша бригада зi брала 180кг

Друга- 120кг

Пошаговое объяснение:

1. Разом обидвi бригади з i брали 6+4= 10 ящикiв

2. 300:10=30 кг - Вага одного ящика

3. 30*6= 180кг - перша бригада

4. 30*4= 120кг - друга бригада

Отвечает Круглянкин Владислав.

1) Нехай х - це скільки кг в одному ящику

6х+4х=300

10х=300

х=30 (кг)-в одному ящику

2) 6*30=180(кг)- перша бригада

3) 4*30=120(кг)- друга бригада