Галина і Марічка зібрали 24,6 кг полуниць, причому Галинка зібрала на 4,8 кг менше, ніж Марічка.

Скільки кілограмів полуниць зібрала кожна дівчинка? ПОЛНОСТЬЮ РАСПИСАТЬ НА ЛИСТКЕ КАК УРАВНЕНИЕ!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Дубинин Денис.

Відповідь:

Галинка—9,9 кг;

Марічка—14,7 кг.

Покрокове пояснення:

Нехай Галинка зібрала x кг полуниць. Тоді Марічка зібрала (x+4,8) кг. Разом вони зібрали 24,6 кг полуниць.

x+x+4,8=24,6

2x+4,8=24,6

2x=24,6-4,8

2x=19,8

x=19,8÷2

x=9,9 кг—зібрала Галинка.

Тоді Марічка зібрала 9,9 кг+4,8 кг=14,7 кг.