Галинка і Марічка зібрали 24,6 кг полуниць, причому Галинка зібрала на 4,8 кг менше, ніж Марічка.

Скільки кілограмів полуниць зібрала кожна дівчинка.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кошерь Миша.

Нехай Галина зібрала х кг полуниць, тоді Марічка зібрала х+ 4.8 кг

х + х + 4.8 = 24.6

2х + 4.8 = 24.6

2х = 24.6-48

2х = 19.8

х = 19.8:2

х = 9.9 (кг) Галинка

Відповідь: Галинка зібрала 9.9 кг полуниць, а Марічка 14.7

Отвечает Свидерская Юлия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х- насобирала Маричка

х-4,8- насобирала Галинка

х+(х-4,8)=24,6

х+х-4,8=24,6

2х=24,6+4,8

2х=29,4

х=29,4:2

х=14,7

14,7кг- насобирала Маричка, 14,7-4,8=9,9кг- насобирала Галинка