. Знайти сторони прямокутника,якщо одна зі сторін =12см,а діагональ 13 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

За теоремою Піфагора для прямокутного трикутника діагональ (гіпотенуза) дорівнює кореню суми квадратів його катетів:

$a^2 + b^2 = c^2$, де $c$ - діагональ, $a$ і $b$ - сторони прямокутника.

Підставляємо в формулу відомі значення:

$12^2 + b^2 = 13^2$

$144 + b^2 = 169$

$b^2 = 169 - 144$

$b^2 = 25$

$b = \sqrt{25} = 5$

Отже, сторони прямокутника дорівнюють 12 см і 5 см.

Отвечает Цветков Толик.

Ответ:

формула

Пошаговое объяснение:

P = 2(a + √d2 - a2) = 2(b + √d2 - b2)