(8х+3)-9=2(5х+3) рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Паша.

Ответ:

Щоб розв’язати рівняння (8x + 3) - 9 = 2(5x + 3), ми можемо почати зі спрощення обох сторін рівняння:

8x + 3 - 9 = 10x + 6

Комбінуючи однакові доданки, отримуємо:

8x - 6 = 10x + 6

Віднімаючи 8x з обох сторін, отримуємо:

-6 = 2x + 6

Віднімаючи 6 з обох сторін, отримуємо:

-12 = 2x

Розділивши обидві сторони на 2, отримаємо:

х = -6

Тому розв’язком рівняння (8x + 3) - 9 = 2(5x + 3) є x = -6.

Пошаговое объяснение:

постав кращу відповідь пж