Знайдіть внутрішній кут правильного 20-кутника (срочно даю 100 балів)


Ответы на вопрос

Отвечает Шатов Александр.

Ответ:

162°, 18°

Пошаговое объяснение:

n-2)*180° сума внутрішніх кутів многокутника, де n-число сторін(20-2)*180=3240° -сума всіх 20-ті кутів3240:20=162° - один внутрішній кутЗнайдемо зовнішній кут:За теоремою ми знаємо, що сума внутрішнього та суміжного з ним зовнішнього кута дорівнюють 180°.180°-162°=18° зовнішній кут.

Отвечает Omar Adema.

Пошаговое объяснение:

Внутренний угол равен:

180 - 360/20 = 180 - 18 = 162°