Терміново!!! З поясненням!! Чотири робітники виготовляють однотипні вироби. При цьому

продуктивність праці цих робітників задовольняє таке співвідношення: 2:1,5:4:2,5. Відомо, що частка браку для 1, 2, 3, 4 робітників дорівнює відповідно 1,5 %; 2,8 %; 2 %; 4,5 %. Після робочої зміни всі вироби вміщуються в один бункер. Знайти ймовірність того, що навмання взятий із бункера виріб виявився стандартним

Ответы на вопрос

Отвечает Лютая Ира.

Ответ:

Спочатку знайдемо середню продуктивність праці цих робітників:

середня продуктивність = (2 + 1,5 + 4 + 2,5) / 4 = 2,5.

Тепер віднайдемо частку браку для всіх робітників:

Робітник 1: 1,5%

Робітник 2: 2,8%

Робітник 3: 2%

Робітник 4: 4,5%

Щоб знайти загальну частку браку, необхідно знайти середнє арифметичне значення часток браку для всіх робітників:

Загальна частка браку = (1,5% + 2,8% + 2% + 4,5%) / 4 = 2,2%.

Отже, імовірність того, що навмання взятий виріб з бункера виявився стандартним, становить 100% - 2,2% = 97,8%.