На клумбі посадили 6кущів троянд хризантем у 7 разів більше ніж троянд а лілуй на 18 менше ніж

троянд та хризантем разом .скільки лілей посадиои на клумбі

Ответы на вопрос

Отвечает Прокаева Ксюша.

Ответ:

1) 6×7=42-хризантем.

2)42+6-18=30-лілей.

Відповідь: на клумбі посадили 30 лілей.

Отвечает Писарченко Петя.

Ответ:

6•7=42-хризантеми

42+6=48-разом троянд і хризантем

48-18=30-лілей