2 Розв'яжи задачі. У парку росте 246 лип, це на 123 менше, ніж кашта- нів. Скільки каштанів росте в

парку? Відповідь:???На клумбі посадили 176 троянд, це на 123 більше, ніж хризантем. Скільки хризантем посадили на клумбі? Відповідь:???​

Ответы на вопрос

Отвечает Отто Антон.

Ответ:

1) 369 каштанів

2) 53 хризантеми

Пошаговое объяснение:

1) Розв'язування:

Скільки каштанів росте у парку?

246+123=369(к.)

2)Розв'язування:

Скільки хризантем росте на клумбі?

176-123=53(хр.)