Сделайте пожалуйста двумя спосабами "З двох міст назустріч один одному виїхали вантажівка та

легковий автомобіль. Швидкість вантажівки дорівнює 60,4 км/ год, а швидкість легкового автомобіля - 81,8 км/год. Яка відстань між містами, якшо зустріч автівок відбулася через 2,5 години?"

Ответы на вопрос

Отвечает Смирный Александр.

Розв'язання:

1 спосіб.

1) 60,4 * 2,5 = 151 (км) - відстань, яку вантажівка проїхала до зустрічі за 2,5 год.

2) 81,8 * 2,5 = 204,5 (км) - відстань, яку леговий авто проїхав до зустрічі за 2,5 год.

3) 151 + 204,5 = 355,5 (км) - відстань між містами.

2 спосіб.

1) 60,4 + 81,8 = 142,2 ( км/год) - швидкість зближення

2) 142,2 * 2,5 = 355,5 (км) - відстань між містами.

Відповідь: 355,5 км.