Маса 9 упаковок ковбаси та 4 упаковок сиру дорівнює 6,3 кг. Маса однієї упаковки ковбаси дорівнює

0,5 кг. Знайдіть масу однієї упаковки сиру.Срочноо​

Ответы на вопрос

Отвечает Халюков Никита.

Відповідь:0,45 кг

Покрокове пояснення:

1)0,5*9=4,5кг - маса ковбаси

2)6,3-4,5=1,8кг-маса сиру

3)1,8/4=0,45кг -маса однієї короюки сиру