4. Дівчина Хівря для свого улюбленого кота Мохнастика купила його улюблені ласощі: 5 кг ковбаси

«Мншиної» та 45 кг сиру «Ням-ням». За всевона заплатила 377.7 грн. Скільки коштує 1 кг сиру. Якщо 1 кг ковбасикоштує 38.1 грн?​

Ответы на вопрос

Отвечает Богомаз Анна.

Ответ:

4,16

Пошаговое объяснение:

(377,7-5·38,1)/45=(377,7-190,5)/45=1872/450=104/25=4,16 грн - стоимость 1 кг сыра.