Загальна маса миші, мишеняти й сиру 180 г. Маса миші на 100 г бiльша, ніж загальна маса мишеняти та

сиру. Маса сиру в три рази менша від маси мишеняти. Визнач окремо масу миші, мишеняти й сиру. ТЕРМІНОВО ДАЮ 90 БАЛІВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дияров Фарух.

Ответ:

10г; 30г; 140г

Пошаговое объяснение:

Масса сыра = х г

Масса мышонка = 3х г

Масса мыши = х + 3х + 100 = 4х + 100 г

Общая масса = 180 г

х + 3х + 4х + 100 = 180

8х + 100 = 180

8х = 180 - 100

8х = 80

х = 80 : 8

х = 10

Масса сыра = (х) = 10 г

Масса мышонка = (3х) = 3 * 10 = 30 г

Масса мыши = (4х + 100) = 4 * 10 + 100 = 40 + 100 = 140 г

10г + 30г + 140г = 180г