до святкового столу купили 1 3/4 кг сиру і в 1 1/5 раза більше ковбаси . Вартість 1 кілограмма сиру

12 4/5грн, а ковбаси 17 1/2грн. Скільки коштує вся покупка ?

Ответы на вопрос

Отвечает Пересыпкин Вова.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 3/4* 1 1/5=7/4* 6/5=42/20= 2,1 кг ковбаси купили

1 3/4* 12 4/5=7/4*64/5= 112/5= 22,4 грн коштує сир

2,1* 17 1/2=2,1*17,5=36,75 грн коштує ковбаса

22,4+36,75 =59,15 грн коштує вся покупка