Обчисліть площу круга діаметр якого дорівнює 10 см


Ответы на вопрос

Отвечает Тюрикова Анфиса.

Ответ:

78.5см^2

Пошаговое объяснение:

Діаметр круга дорівнює 10 см, що означає, що його радіус дорівнює половині діаметра, тобто 5 см.

Площа круга обчислюється за формулою: S = πr^2, де π (пі) - це число пі, приблизно дорівнює 3,14, а r - радіус круга.

Отже, площа круга з діаметром 10 см дорівнює:

S = πr^2 = 3.14 x 5^2 = 3.14 x 25 = 78.5 кв. см.

Отже, площа круга діаметром 10 см дорівнює 78.5 квадратних сантиметрів.

Отвечает Афанасьева Диана.

Ответ:

78,5 см²

Пошаговое объяснение:

D = 10 см

π = 3,14

S = ? см²

S = πR²

R = D : 2 = 10 : 2 = 5 см

S = 3,14 * 5² = 3,14 * 25 = 78,5 см²