-7 3/5+|-5,1|+|-|-2,9|| помогите решить даю 20балов


Ответы на вопрос

Отвечает Сатыбаев Нурдаулет.

Ответ:

Щоб вирішити це рівняння, ми можемо спочатку обчислити внутрішні вирази, починаючи з найглибшого дужка та працюючи до зовнішніх дужок.

Спочатку обчислюємо вираз у найбільш глибоких дужках:

|−2,9| = 2,9, оскільки відстань між -2,9 та 0 на числовій прямій є 2,9 одиниць, і таким чином, |−2,9| = 2,9.

Обчислюємо вираз в другому найглибшому дужку:

||-2,9|| = |-2,9| = 2,9. Оскільки -2,9 від'ємне число, то ми використовуємо модуль, щоб відкинути знак мінус, і таким чином, ||-2,9|| = |-2,9| = 2,9.

Обчислюємо вираз під третім найглибшим дужкою:

|-2,9| = 2,9.

Обчислюємо вираз у другій найглибшій дужці:

|−5,1| = 5,1, оскільки відстань між -5,1 та 0 на числовій прямій є 5,1 одиниць, і таким чином, |−5,1| = 5,1.

Обчислюємо вираз під зовнішньою дужкою:

-7 3/5 + | -5,1 | + | - | -2,9 | | = -7 3/5 + 5,1 + 2,9 = -7 3/5 + 8 = 0 2/5

Отже, рішення цього рівняння дорівнює 0 2/5.