701. За однакового врожаю з одного дослідного поля зібрали 108 ц зерна, а з іншого 72 ц. Друге поле

на 71 га мен- ше, ніж перше. Скільки гектарів займають обидва дослідних​

Ответы на вопрос

Отвечает Корнилов Иван.

Ответ:

Розвязання: 108-72=36 ц - на стільки більше зібрали врожаю з першого поля 2) 36\71 ц\га -урожайність 3) 108+72=180 ц — зібрали зерна з обох полів 4) 180:36*71=355 га - займають обидва поля Відповідь: 355 га

Пошаговое объяснение:

надеюс правильно