Допоможіть будь ласка Розв'яжіть рівняння: 2 1/11-(4/11-х)=1 10/11…??????


Ответы на вопрос

Отвечает Усимова Настя.

Ответ:

2 1/11-(4/11-х)=1 10/11

4/11-х=2 1/11-1 10/11

4/11-х=2/11

х=4/11-2/11

х=2/11

Ответ:х=2/11

Пошаговое объяснение:

надеюсь помогла:)