Срочно, будь ласка 1.Скоротіть дріб: 9/15,14/63.2.Порівняйте дроби:1. 25/48, 13/24.2.7/9, 5/6.Це

самостійна Будь ласка з поясненням​

Ответы на вопрос

Отвечает Мейрбек Алмат.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

9/15 = 3/5    скорочуємо дроб на 3

14/63 = 2/9  скорочуємо дроб на 7

№2

Щоб порівняти дроби з різними знаменниками , слід звести їх до спільного знаменника і порівняти їх чисельники. Дріб з більшим чисельником буде більшим.

25/48 <  13/24 = 26/48

7/9 = 14/18

5/6 = 15/18

7/9 < 5/6