відстань між двома містами на карті, масштаб якої 1:1000000 дорівнює 3,8 см. склади пропорцію та

знайди між цими містами на місцевості ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сафин Руслан.

Ответ:   38 км

Пошаговое объяснение:

На карте                         на местности

1 см     -------------------------1 000 000 см

3,8 см --------------------------         х см

1/3,8 = 1 000 000/х

х=3,8*1 000 000/1

х=3 800 000 см = 3 800 000:100 м = 38000/1000=38 км

Отвечает Караев Санджи.

Ответ:

38 км

Пошаговое объяснение:

Расстояние на местности = х см

3,8/х = 1/1000000

1 * х = 1000000 * 3,8

х = 3 800 000

Расстояние на местности = 3 800 000 см

1 км = 100 000 см

3800000 см = 3800000 : 100000 = 38 км